Чому варто купувати воду з позначкою «артезіанська»

Чому варто купувати воду з позначкою «артезіанська»
На якій глибині знаходиться артезіанська вода. Який хімічний склад артезіанської води. Чого в ній більше – користі чи шкоди для людського організму.

ЩО ТАКЕ АРТЕЗІАНСЬКА ВОДА
походження
Артезіанської називають воду, яка знаходиться в глибинних пластах земної поверхні – в межах западин, підземних озер або інших геологічних структур, утворюючи артезіанські басейни. Глибина залягання такої води від 100 і більше метрів (в той час як грунтові води знаходяться на глибині від 5 до 50).

Звідки береться вода на такій глибині? Артезіанські басейни виникли мільйони і тисячі років тому, внаслідок геологічних рухів земної кори. Деякі артезіанські пласти настільки древні, що їх можна назвати доісторичними.

Кілька слів про унікальність хімічного складу артезіанської води
Перебуваючи такий тривалий час в товщі землі, вода, зрозуміло, вбирає в свій склад мікроелементи, мінеральні солі і різні домішки оточуючих її щільних порід. Ось чому глибинна вода характеризується високим вмістом мінеральних солей, баланс і склад яких для кожної свердловини унікальний (тут криється ключ до того, що при кип’ятінні артезіанська вода може давати осад).

Можна і не говорити, що такого багатства в складі мікроелементів ви не знайдете в поверхневих водах (це вода з побутових колодязів, річок, озер, джерел, – хоча самі по собі ці джерела вод заслуговують на окрему увагу). Також необхідно відзначити, що чим більше глибина залягання водоносного шару, тим вищий вміст шкідливих неорганічних елементів і солей важких металів.

Саме наявність домішок не дає можливості пити артезіанську воду відразу. Її піддають незначною очищення, як правило це фільтрація, а не процедура зворотного осмосу, що вбиває все корисне, живе і унікальне.

А ТЕПЕР ДО ГОЛОВНОГО: АРТЕЗІАНСЬКА ВОДА – КОРИСТЬ АБО ШКОДА
Різні домішки є в будь-який природній воді, але їх зміст в артезіанської значно менше. Це пояснюється тим, що техногенний вплив людської цивілізації не досягає глибинних вод. І ті домішки, що є в цій воді, мають природний характер.

Таким чином, після врегулювання концентрації домішок у воді, відповідно до існуючих норм, обумовленим ДСТУ і СанПіН в артезіанської воді залишається прекрасний смак, унікальний хімічний склад, необхідний для підтримки здоров’я в організмі людини, тварини і рослини.

Артезіанська вода ще унікальна і тим, що в її природному складі відсутні будь-які мікроорганізми, бактерії і віруси, просто тому, що їх існування і розвиток на такій глибині неможливо. Отже, якщо вода бутилюють без порушення технології відразу ж на видобувному заводі, вона збереже свою первісну чистоту і безпеку.

Що стосується шкоди артезіанської води, то його можна назвати умовним. По-перше, будь-яка артезіанська вода буде мінеральної. І тут необхідне розуміння до якого виду мінеральної води вона відноситься – слабо мінеральної питної або мінеральної лікувальної, що накладає свої обмеження при її вживанні. За класифікацію води і доведення цієї інформації до кінцевого споживача відповідає завод-виробник.

По-друге, наявність таких необхідних для здоров’я мінеральних солей у складі води може посприяти утворенню накипу в чайнику. І тут ваш вибір: що краще пити корисну для здоров’я збалансовану природою воду (і два рази в місяць прокип’ятити в чайнику лимонну кислоту для його очищення від накипу) або пити мертву рідина, що складається тільки з молекул води, без осаду, без смаку, без мінеральних солей.

Висновки: Питна вода з артезіанських басейнів – це подарунок, зроблений людині природою – корисний і безпечний. Ця вода допомагає підтримувати природний хімічний баланс організму. Питну Слабомінеральні воду можна вживати без обмежень всім членам нашої родини.

Артезіанська – це найкраща вода, яка існує на планеті Земля. По-перше, тому що це чиста, не порушена техногенними домішками вода. По-друге, тому що в ній містяться необхідні людському організму корисні мінеральні речовини.